Žvėryno namai“  parduodami nauji butai Vilniuje!

 

 

Pristatome Jums naujos statybos butus gyvenvietėje “Žvėryno namai”. Nauji butai Vilniaus miesto centrinėje dalyje bus parduodami - Žvėryne. Gyvenvietė, kurioje bus tik nauji butai, plėtojama vienoje žaliausių Vilniaus miesto vietų, tarp Neries ir Vingio parko, todėl kurdami šį projektą didelį dėmesį skyrėme gamtos saugojimui bei puoselėjimui, rinkomės ekologiškas ir draugiškas aplinkai statybines medžiagas. 

Siekdami, kad naujai statomi namai įsilietų į Žvėryno gamtovaizdį, jiems parinkome vingio formą, primenančią Neries upės vingį. „Žvėryno namų“ pirmojo etapo metu pastatyti du nauji šešių aukštų namai, kuriuose gyventojai renkasi 1-4 kambarių šviesius bei funkcionalaus planavimo naujus butus su balkonais. Jūsų patogumui, po naujos statybos namais bus įrengtos požeminės automobilių stovėjimo aikštelės.

 

 

Žvėryno namai“ privalumai:

 

Vieta mieste: nauja gyvenvietė kuriasi centrinėje ir žaliausioje Vilniaus miesto dalyje – Žvėryne. Gyvendami čia visus svarbiausius objektus pasieksite lengvai ir greitai, o dėl greta esančių Vingio parko ir Neries upės turėsite puikias sąlygas džiaugtis laisvalaikiu gamtoje šalia namų.
Infrastruktūra: gyvendami „Žvėryno namuose“ galėsite džiaugtis puikiu susisiekimu nuosavu ar viešuoju transportu, o šalia nusidriekę dviračių takai leis pasiekti svarbiausius miesto objektus dviračiu. Aplinkui šią gyvenvietę rasite ne tik prekybos centrą „Panorama“, restoranus, kavines, bet ir vaikų darželius bei mokyklas savo vaikams.
Ekologiškos medžiagos: kurdami šį  naujos statybos butų projektą rinkomės ekologiškas ir draugiškas aplinkai statybines medžiagas, kurios yra nekenksmingos sveikatai ir neturinčios alergenų.
Saugumas "Žvėryno namuose": gyvenvietės vidinis kiemas yra uždaras ir rakinamas, tad čia gyvendami galėsite jaustis saugūs ir mėgautis privatumu.
Apželdinti vidiniai kiemeliai: suprantame, kad grįžtant į jaukius naujus namus, greta norisi turėti ir erdves gryname ore sveikam poilsiui bei maloniems pokalbiams su kaimynais. Tad po dienos šurmulio galėsite atsipalaiduoti jaukiuose bei apželdintuose gyvenvietės vidiniuose kiemeliuose, kuriuose bus išsaugoti ilgaamžiai medžiai, įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takai, vaikų žaidimų aikštelės, o vasarą akis džiugins žydintys gėlynai.
"Žvėryno namai" - šilti namai: ypatingą dėmesį skiriame šių naujai statomų namų energiniam efektyvumui, tad naudodami naujausias technologijas siekiame, kad šildymo išlaidos vidutiniškai nebūtų didesnės nei 0,29 Eur/kv.m (1,5 Lt/kv.m) per mėnesį. Butuose numatyta individuali šildymo apskaitos sistema leis Jums visapusiškai mėgautis gyvenimu naujame bute.
Stilingi namai: fasadą dengiančios natūralaus klinkerio plytelės kartu su dažyto tinko sienomis bei natūralaus medžio grindimis balkonuose sukurs ekologiškus, šiltus ir jaukius Jūsų namus. Juose suprojektuoti butai bus šviesūs ir funkcionalaus planavimo. Vieno kambario - mažesnio ploto butuose, galima bus lengvai atskirti miegamojo erdvę.
Langai: butuose sumontuoti langai su trijų stiklų, dviejų kamerų stiklo paketu, užtikrins šilumą Jūsų naujiems namams. Siekiant dar geresnių šiluminių savybių, butų langų vidiniai angokraščiai apšiltinami papildomai.
Požeminis parkavimas: automobilį galėsite statyti saugioje požeminėje parkavimo aikštelėje.

Jeigu norite savo būstui suteikti daugiau pridėtinės vertės ir jausti komfortą namuose, papildomai siūlome:*

  • „Protingų namų“ sistemą, kurios pagalba galėsite savo namų šilumos temperatūrą reguliuoti nuotoliniu būdu;
  • Rekuperacinę vėdinimo sistemą, kuri užtikrins Jūsų namuose šviežią ir gaivų orą;
  •  

     Parduodami nauji butai Vilniuje, Žvėryno rajone. Nauji butai Zveryne.

Namai pastatyti

Statybos darbų pabaiga – 2018 metų IV ketvirtis

Kvartalas Namas nr. 9 Namas nr. 13 Namas nr. 14 Namas nr. 15