Nauji butai Vilniuje – Žvėryno namai

 

IMG 9534 1

Pristatome Jums jaukią gyvenvietę „Žvėryno namai“.

Nauji ir kokybiški butai Vilniuje iškilo žaliausioje Vilniaus miesto centro dalyje – Žvėryne.

 

Gyvenvietė plėtojama viename žaliausių miesto rajonų, įsikūrusiame tarp Neries ir Vingio parko, todėl kurdami šį projektą didelį dėmesį skyrėme gamtos saugojimui bei puoselėjimui, rinkomės tik ekologiškas ir draugiškas gamtai statybines medžiagas. Siekdami, kad gyvenvietė įsilietų į Žvėryno gamtovaizdį, namams parinkome formą, simbolizuojančią Neries upės vingį.

 

„Žvėryno namai“ kuriasi pačioje miesto širdyje, tad galėsite džiaugtis puikiu susisiekimu nuosavu ar viešuoju transportu, o šalia nusidriekę dviračių takai leis pasiekti svarbiausius miesto objektus dviračiu.  Aplinkui šią gyvenvietę rasite ne tik vieną didžiausių prekybos centrų „Panorama“, restoranus, kavines, bet ir vaikų darželius bei mokyklas savo vaikams.

 

Kurdami šį projektą ypatingai įsiklausėme į gyventojų poreikius, apgalvojome kiekvieną detalę, todėl pasisėmę praktikos iš ankstesnių projektų, „Žvėryno namuose“ sukūrėme tai, ką labiausiai vertina mūsų klientai. Suprantame, kad grįžtant į jaukius namus, greta norisi turėti ir erdves gryname ore sveikam poilsiui bei maloniems pokalbiams su kaimynais. Tad po dienos šurmulio galėsite atsipalaiduoti jaukiuose bei apželdintuose gyvenvietės vidiniuose kiemeliuose, kuriuose bus įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takai, vaikų žaidimų zonos, o vasarą akis džiugins žydintys gėlynai.

„Žvėryno namų“ I, II ir III statybų etapo metu pastatytuose namuose jau įsikūrė gyventojai,o IV ir V etapuose toliau tęsiasi butų pardavimas. Paskutiniajame, V etape, kyla dar trys 4-6 aukštų namai su liftais, kuriuose galite rinktis 1-4 kambarių šviesius bei funkcionalaus planavimo butus su balkonais. Jūsų patogumui, po namais bus įrengtos požeminės automobilių stovėjimo aikštelės ir suprojektuoti sandėliukai. Ypatingą dėmesį skiriame šių namų energiniam efektyvumui, tad naudodami naujausias technologijas siekiame, kad šildymo išlaidos nebūtų didelės. 2016-2017 m. šildymo išlaidos Žvėryno namuose buvo vienos mažiausių!

 

Kviečiame Jus rinktis butus V-ajame projekto etape (namai Nr. 13, Nr. 14, Nr. 15).

 

 

Šis etapas yra paskutinis Žvėryno namų projekte, todėl nepraleiskite progos įsigyti butą žaliausioje Vilniaus miesto dalyje!

 

Numatoma V etapo statybų pabaiga - 2018 metų IV ketvirtis.

 

Išsirinkite butą pirmieji

 

Rezervuokite laiką buto apžiūrai el. paštu pardavimai@hanner.lt.

 

 

 

 

Kiti projektai

Kiti projektai