Nauji butai Vilniuje – Žvėryno namai

 

IMG 9534 1

Pristatome Jums jaukią gyvenvietę „Žvėryno namai“.

Nauji ir kokybiški butai Vilniuje iškilo žaliausioje Vilniaus miesto centro dalyje – Žvėryne.

 

Gyvenvietė plėtojama viename žaliausių miesto rajonų, įsikūrusiame tarp Neries ir Vingio parko, todėl kurdami šį projektą didelį dėmesį skyrėme gamtos saugojimui bei puoselėjimui, rinkomės tik ekologiškas ir draugiškas gamtai statybines medžiagas. Siekdami, kad gyvenvietė įsilietų į Žvėryno gamtovaizdį, namams parinkome formą, simbolizuojančią Neries upės vingį.

 

„Žvėryno namai“ kuriasi pačioje miesto širdyje, tad galėsite džiaugtis puikiu susisiekimu nuosavu ar viešuoju transportu, o šalia nusidriekę dviračių takai leis pasiekti svarbiausius miesto objektus dviračiu.  Aplinkui šią gyvenvietę rasite ne tik vieną didžiausių prekybos centrų „Panorama“, restoranus, kavines, bet ir vaikų darželius bei mokyklas savo vaikams.

 

Kurdami šį projektą ypatingai įsiklausėme į gyventojų poreikius, apgalvojome kiekvieną detalę, todėl pasisėmę praktikos iš ankstesnių projektų, „Žvėryno namuose“ sukūrėme tai, ką labiausiai vertina mūsų klientai. Suprantame, kad grįžtant į jaukius namus, greta norisi turėti ir erdves gryname ore sveikam poilsiui bei maloniems pokalbiams su kaimynais. Tad po dienos šurmulio galėsite atsipalaiduoti jaukiuose bei apželdintuose gyvenvietės vidiniuose kiemeliuose, kuriuose bus įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takai, vaikų žaidimų zonos, o vasarą akis džiugins žydintys gėlynai.

„Žvėryno namų“ I ir II statybų etapo metu pastatytuose namuose jau įsikūrė gyventojai, III etape vyksta butų įrengimo darbai, o IV etape toliau tęsiasi butų pardavimas. Šiame etape kyla dar keturi 4-6 aukštų namai su liftais, kuriuose galite rinktis 1-4 kambarių šviesius bei funkcionalaus planavimo butus su balkonais. Jūsų patogumui, po namais bus įrengtos požeminės automobilių stovėjimo aikštelės ir suprojektuoti sandėliukai. Ypatingą dėmesį skiriame šių namų energiniam efektyvumui, tad naudodami naujausias technologijas siekiame, kad šildymo išlaidos vidutiniškai nebūtų didesnės nei 0,35 Eur/kv. m. per mėnesį.

 

Kviečiame Jus rinktis butus IV-ajame projekto etape (namai Nr. 9, Nr. 10, Nr. 11, Nr. 12).

Numatoma IV etapo statybų pabaiga - 2017 metų III ketvirtis.

Išsirinkite butą

Rezervuokite laiką buto apžiūrai el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

 

 

 

„Žvėryno namų“ pirkėjams – sandėliukas dovanų (2017 06 13 – 2017 06 30)Plačiau

Kiti projektai